CsHasis.Idle.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

CsHasis.Idle.ro

CsHasis.Idle.Ro Cs1.6 Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Carboon mare admin....

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Ghost




Mesaje : 2
Data de înscriere : 16/05/2008

Carboon mare admin.... Empty
MesajSubiect: Carboon mare admin....   Carboon mare admin.... Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 11:02 pm

Ma numesc alin si pe acest sv joc cu nick Ghost, astazi 16 - 05 -2008, la ora 22:30 am primit ban permanent fara nici un fel de avertisment sau dovada ca as folosii coduri sau altceva, acestui admin foooooarte inteligent i-am mai dat de 2 ori poze cu ceva timp in urma pt ca el considera ca sunt codat, probabila sa ii vede el pe cei care joaca CS mai bine ca el, iar astazi imi da ban fara nici un fel de motiv sau dovada, spre deosebire de altii eu nu folosesc coduri pt ca nu tre sa ma afirm si nu inteleg la ce joci dak folosesti coduri, pt ca nu mai are farmec jocul.In fine, multumesc anticipat si scuzati-mi limbajul dar nu suport unii idioti de admini care sunt paraleli cu adminatul
Sus In jos
Lil_deViL_chiLD

Lil_deViL_chiLD


Mesaje : 77
Data de înscriere : 06/04/2008
Varsta : 104
Localizare : From hell and beyond /

Carboon mare admin.... Empty
MesajSubiect: Re: Carboon mare admin....   Carboon mare admin.... Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 2:06 pm

Carboon se pare k ceea ce tsi`am zis io incepe sa se dovedeasca a fi adevarat.... lasate d cs k esti prea but, n`ai habar... apucate d fifa.... esti prea rupt frate u dai ban la playerii cu skill si lasi codatsii, esti GG man`e tine`o tot asa.
Sus In jos
http://www.wtf-war3.hot4um.com
G@bello

G@bello


Mesaje : 9
Data de înscriere : 17/03/2008

Carboon mare admin.... Empty
MesajSubiect: Re: Carboon mare admin....   Carboon mare admin.... Icon_minitimeMier Mai 21, 2008 4:41 am

Din cate vad io ghoast acolo assozz tia dat ban nu io asa ca ai gresit adminu de data asta ca si forumul apropo asta nu mai e forumul oficial al serverului trebuia sa te uiti in timp ce jucai sa vezi care e forumul serverului.

Ps: Apropo lil_devil stiam ca nu ai cod cand ti-am dat ban ca te stiam de pe sv da ti-am dat ban ca asa am vrut muschiu meu:)) Diferenta intre mine si tine e ca io am putut sa te banez pe tine tu pe mine niciodata nu o sa reusesti. Inca nu m-am lasat de cs din contra mai ma ocup de 6 servere in afara de hasis sper sa ne mai intalnim candva pe un server sa te mai banez o data ca deja a inceput sa-mi placa:P

Bafta in continuare cu forumu asta sper sa te distrezi pe el.
Sus In jos
Lil_deViL_chiLD

Lil_deViL_chiLD


Mesaje : 77
Data de înscriere : 06/04/2008
Varsta : 104
Localizare : From hell and beyond /

Carboon mare admin.... Empty
MesajSubiect: Re: Carboon mare admin....   Carboon mare admin.... Icon_minitimeJoi Mai 22, 2008 2:43 pm

G@bello a scris:
Din cate vad io ghoast acolo assozz tia dat ban nu io asa ca ai gresit adminu de data asta ca si forumul apropo asta nu mai e forumul oficial al serverului trebuia sa te uiti in timp ce jucai sa vezi care e forumul serverului.

Ps: Apropo lil_devil stiam ca nu ai cod cand ti-am dat ban ca te stiam de pe sv da ti-am dat ban ca asa am vrut muschiu meu:)) Diferenta intre mine si tine e ca io am putut sa te banez pe tine tu pe mine niciodata nu o sa reusesti. Inca nu m-am lasat de cs din contra mai ma ocup de 6 servere in afara de hasis sper sa ne mai intalnim candva pe un server sa te mai banez o data ca deja a inceput sa-mi placa:P

Bafta in continuare cu forumu asta sper sa te distrezi pe el.
ma distrez d minune p el.......si app nush dak o sa mai ai ocazia sa ma banezi vre`o data, k nu joc p sv d buti.Incearca si u sv precum pgl public, r@mbase, csnature, sa vezi acolo cum ar rebui sa se comporte un admin , poate astfel mai nvetsi si u ceva... app in legatura cu banarea.....ziceai k n`o sa am ocazia Smile)) ... te inseli amarnic...fiindca, deoarece si ptrk ti`am dat p forumu` meu Razz
Sus In jos
http://www.wtf-war3.hot4um.com
Continut sponsorizat





Carboon mare admin.... Empty
MesajSubiect: Re: Carboon mare admin....   Carboon mare admin.... Icon_minitime

Sus In jos
 
Carboon mare admin....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie mare de tot WOLFSRAEIN ADMIN
» ptr carboon
» Admin DyBaciu &Admin Gabello
» HAI NOROC SI LA MAI MARE
» Cereri admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsHasis.Idle.ro :: Server :: Cereri Unban-
Mergi direct la: