CsHasis.Idle.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

CsHasis.Idle.ro

CsHasis.Idle.Ro Cs1.6 Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 sall pt taranu ala din turnu magurele

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
G@bello

G@bello


Mesaje : 9
Data de înscriere : 17/03/2008

sall pt taranu ala din turnu magurele Empty
MesajSubiect: sall pt taranu ala din turnu magurele   sall pt taranu ala din turnu magurele Icon_minitimeMier Mai 07, 2008 11:56 pm

Sincer am observat ca nu stii sa vb altceva decat mancamiai **** sa va trag la **** etc etc>Sincer ai dat dovada ca tu nu ai neamuri ai STOL si esti crescut in SOBA. Sincer nu ma afecteaza cu nimic faptul ca tu injuri cum ai invatzat in mahala la tine da sincer ESTI CEL MAI PROST dintre toti oamenii care au intrat vrodata pe server sau pe forum.Din partea mea poti sa continui asa cat vrei tu ca nu ma afecteaza cu nimic.Oricum forum-ul original al server-ului nu-l stii si nu o sa-l afli niciodata pentru ca sincer nu am nevoie de copiii care au copilarit in SOBA pentru ca am destui aici in Ferentari(un cartier al rromilor in Bucuresti asa ca pentru incultura ta generala) !!!Daca esti un om civilizat poate o sa mai putem sa vb dar daca esti unul crescut in SOBA continua sa injuri ca la tine in mahala.Poate face Dunarea un bine pentru Pamant ca e plin de prosti (da Doamne)!!=))=))=))=))
Sus In jos
Lil_deViL_chiLD

Lil_deViL_chiLD


Mesaje : 77
Data de înscriere : 06/04/2008
Varsta : 104
Localizare : From hell and beyond /

sall pt taranu ala din turnu magurele Empty
MesajSubiect: Re: sall pt taranu ala din turnu magurele   sall pt taranu ala din turnu magurele Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 11:02 am

da....altceva in afara d copil nascut in soba mai stii sa zici, k ai repetat asta k un analfabet, d 3-4 ori intr`un post d 7-8 randuri.
Citat :
nu am nevoie de copiii care au copilarit in SOBA
pentru ca am destui aici in Ferentari(un cartier al rromilor in
Bucuresti asa ca pentru incultura ta generala)

ziceai k esti din ferentari nuh ?!?! ....asa ... din cate stiu io, si din cate ai spus si u cu gura ta, reiese, k u n`ai rude, si ai STOL, pt k acolo sunt numai ciori.
Si tot asa ptr cultura ta aia generala, p care n`o ai... Turnu Magurele, e chiar munincipiu d judets, deci.....nush dak am cum sa fiu "copil crescut in soba"......asa crek esti u ptr k sa fim seriosi, Ferentari e un jeg d cartier.
Citat :
Sincer am observat ca nu stii sa vb altceva decat mancamiai **** sa va trag la **** etc etc>
app io spre deosebire de u stiu sa si respect, dar fac lucru` acesta numai cand la randul meu sunt respectat..... Voi nu m`atsi respectat p mn, asa k nici eo n`am cum sa va respect p voi.Dak ai admin p un sv d cs asta nu inseamna k trbuie sa suferi d el, si sa incepi sa jignesti playeri si sa dai banuri aiurea.
Sus In jos
http://www.wtf-war3.hot4um.com
 
sall pt taranu ala din turnu magurele
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» sall griZZy

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsHasis.Idle.ro :: Server :: Reclamatii-
Mergi direct la: