CsHasis.Idle.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

CsHasis.Idle.ro

CsHasis.Idle.Ro Cs1.6 Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere Admin

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
wkN




Mesaje : 2
Data de înscriere : 07/05/2008

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitimeMier Mai 07, 2008 4:27 pm

Nick pe serv : Mister k.0. wkN
vARSATA : 16 ANI
am experienta pe 7 serv in adminat
daca voi avea admin pe acest serv promit sa nu dezamagesc si sa fac o tb una;)

ms
Sus In jos
Lil_deViL_chiLD

Lil_deViL_chiLD


Mesaje : 77
Data de înscriere : 06/04/2008
Varsta : 104
Localizare : From hell and beyond /

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitimeMier Mai 07, 2008 4:28 pm

mda....numai vrajeli si p capu` lu asta Smile))
app....asta e ptr admini in special ptr owneri :

sa va dau muie mancami`atsi pula d sclavi sa va iau mortii in pula sa va fut natia`n gat sa`mi mancatsi pula voi si toata rasa voastra



sa va dau muie mancami`atsi pula d sclavi sa va iau mortii in pula sa va fut natia`n gat sa`mi mancatsi pula voi si toata rasa voastra






sa va dau muie mancami`atsi pula d sclavi sa va iau mortii in pula sa va fut natia`n gat sa`mi mancatsi pula voi si toata rasa voastra





sa va dau muie mancami`atsi pula d sclavi sa va iau mortii in pula sa va fut natia`n gat sa`mi mancatsi pula voi si toata rasa voastra
Sus In jos
http://www.wtf-war3.hot4um.com
DArkCrawller

DArkCrawller


Mesaje : 2
Data de înscriere : 07/05/2008
Varsta : 38
Localizare : Braila

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitimeMier Mai 07, 2008 8:46 pm

Salut.Probabil ca ai citit atatea ceeeereri de admin inca inca una nu mai conteaza.Asta pt tine.Probabil ca orice as zice nu te-ar impresiona.Dar pentru mine conteaza.E ceva ce imi doresc de mult.Sa am grija de un serv de Cs.Poate ca sunt mic dar pasiunea pt CS ma face ca noaptea sa nu dorm,ca atunci cand ajung acasa sa nu mananc pana nu joc un snow sau assault.Dar sunt cuprins de "febra" asta.





de ce pe CsHAsis?
E un nume interesant.Am prieteni interesanti:Lord of vampires, dodo,ucv cativa care au vb cu mine,odata ai remarcat si tu prezenta mea.Ma rog nu gasesc cuvintele potrivite.Dar am fost admin pe canale de mirc.Acolo e mai simplu...dar am invatat ca fiecare pretuieste ceva si ca face parte din intreg.Vreau sa arat si eu cat pretuiesc.Daca nick-ul DarkCrawller iti spune ceva cauta-ma la costel162002@yahoo.com


Nu uita ca tu poti sa schimbi ceva.
Sus In jos
Lil_deViL_chiLD

Lil_deViL_chiLD


Mesaje : 77
Data de înscriere : 06/04/2008
Varsta : 104
Localizare : From hell and beyond /

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitimeMier Mai 07, 2008 9:00 pm

uite un copil care pune suflet in ceea ce face... asta ar merita un mic admin numai ptr faptul k pune atata suflet...dar.....degeaba, k n`are cu cn....k voi restu suntetsi niste ratatsi, pacat d sv asta
Sus In jos
http://www.wtf-war3.hot4um.com
Continut sponsorizat





Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin
» cerere admin ^^^
» Cerere ADMIN gryZZly ^^
» Cerere admin
» CERERE DE ADMIN ~KmK~ JUDETZ

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsHasis.Idle.ro :: Server :: Cereri Admin-
Mergi direct la: