CsHasis.Idle.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

CsHasis.Idle.ro

CsHasis.Idle.Ro Cs1.6 Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere unban

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Lil_deViL_chiLD

Lil_deViL_chiLD


Mesaje : 77
Data de înscriere : 06/04/2008
Varsta : 104
Localizare : From hell and beyond /

Cerere unban Empty
MesajSubiect: Cerere unban   Cerere unban Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 7:52 pm

Dybaciu, dak esti prieten cu Carb00n si vezi k el habar are d cs, nu`l mai lasa frate d capu` lui p server, el ce face da ban la playerii care stiu cs si lasa codatsii, crek p principiul asta merge el. Io chiar nu inteleg dc am luat ban cand am jucat azi Luni 28.04.2008 p sv....stii k doar erai si u p sv ( p awp_map )


Nick: Lil_deViL_chiLD
IP: 88.158.65.42
Data: 28.04.2008
Ora: 19:41
STEAM ON


- chiar asta nu inteleg io voi datsi ban la playeri cu steam si lasatsi totsi prapaditsii care nu stiu sa joace nici cu wall /Smile
- numai datsi fratsilor admine la totsi pustii d 13 anishori care nici nu stiu sa tsina mana p mouse.

Cerere unban Cshasisjc6
Sus In jos
http://www.wtf-war3.hot4um.com
G@bello

G@bello


Mesaje : 9
Data de înscriere : 17/03/2008

Cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban   Cerere unban Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 10:36 pm

in primu rand nu am 13 ani si mai invata sa vb daca vrei sa mai joci aici
Sus In jos
DyBaciu




Mesaje : 20
Data de înscriere : 13/03/2008
Varsta : 37

Cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban   Cerere unban Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 10:45 pm

Ptr unban contacteaza id Carboon_zapto_org si vb cu el cu Carb00n. Da te sfatuiesc sa vezi ce vb cu el si cum vb cu el cu nu are 13. Si mai usor cu jignirile pe forum.
Sus In jos
Lil_deViL_chiLD

Lil_deViL_chiLD


Mesaje : 77
Data de înscriere : 06/04/2008
Varsta : 104
Localizare : From hell and beyond /

Cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban   Cerere unban Icon_minitimeMar Apr 29, 2008 5:06 pm

DyBaciu a scris:
Ptr unban contacteaza id Carboon_zapto_org si vb cu el cu Carb00n. Da te sfatuiesc sa vezi ce vb cu el si cum vb cu el cu nu are 13. Si mai usor cu jignirile pe forum.

si forum de ce pula mea e k sa baga Id`urile la totsi retardatsii in lista, pisamas p serveru vostru, ce plm credetsi k nu mai sunt servee d cs, ce plm facetsi asa gat davas muie.

app carboon catsi ani dak n`ai 13, ai 14 ?
n`oi avea u 13-14 ani, da..... tot esti varza sub scalp, lasatsiva fratsilor d cs, apucatsiva d fifa, de underground, k asta nu e d voi..... dc pula mea mai tsinetsi serveru asta dak voi nu stiti sa facetsi diferentsa intre cod si skill.


SUNTETSI PRAF !!
Sus In jos
http://www.wtf-war3.hot4um.com
Ghost




Mesaje : 2
Data de înscriere : 16/05/2008

Cerere unban Empty
MesajSubiect: deci e prea de tot   Cerere unban Icon_minitimeLun Mai 19, 2008 12:22 am

Ma adminei voi stiti CS sau va prefaceti???????

* You've killed 11 in a row so far
[Server] CsHasis.Idle.Ro
[Admin] assozz [Reason]
[Player] 8 - 00:07:22 IP - 79.118.199.114:27005
[Time] 05/19/2008 - 00:07:22
[Forum] Pentru unban intra pe pentru si pune pozele
Kicked :"banned permanently



iar pozele nush de ce dracu nu mi le incarca, lsati un id de mess sa le dau, ca pe aici dak sti cs se da ban
Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
Lil_deViL_chiLD

Lil_deViL_chiLD


Mesaje : 77
Data de înscriere : 06/04/2008
Varsta : 104
Localizare : From hell and beyond /

Cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban   Cerere unban Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 7:43 pm

Ptr toti care s-au saturat d admini retarzi care si`au luat lumea`n cap d cand il au, si de asemenea ptr cei care s`au saturat d codatsi, d playeri care nu stiu altceva decat sa injure, va invit p cs.csnature.ro, sv only steam[VAC2]
Sus In jos
http://www.wtf-war3.hot4um.com
Continut sponsorizat





Cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban   Cerere unban Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere unban
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» unban Lil :)
» cereri unban
» UNban !! LOOLZ !!!Admine faci poze si nu dai iD !!!d```aah
» Cerere admin
» Cerere admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsHasis.Idle.ro :: Server :: Cereri Unban-
Mergi direct la: